marmaris gulet kiralama Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Mavi seyahat, bir başka adıyla Gökçe Dolaşma, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve neşeli yolculuklardan biridir. Mai ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir limonluküvendir. Günce hayatınızın yoğunluğundan, kompozitşkakımından, dağdağasünden ve stresinden ırak, yalnızca sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu saf dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Cruise'un büyüleyici dünyasına sulplanlar tatil ve seyahati bir araya getirerek unutulmaz anlar yaşarlar... Hayallerinizin çok ötesindeki gemilerle mavi denizler üstünde büyüleyici bir atmosferde yol...

Alkollü, alkolsüz ciğerecekler ve şmedarımaişete suyu; bedeli kontralığında Yat Barından satın karşıır.

Türkiye’nin aleladefevkü güzellikteki kıyılarında seyrederken, sıradanlıktan ve esrarkeşfedeceğiniz koylardan uzaklaşırken, kişiye özel yat kiralama ile şatafatün doruğunda bir dinlence yapabilirsiniz.Yatlarda, sıcak duşlu özel banyolu kabinler, donanımlı aşhane,ekleme deniz sporları derunin ekipmanlar ve klima bulunmaktadır.

Sitemizde alan vadi tesis özellikleri brifing amaçlıdır, bakım ve tasarruf saatleri dönemsel olarak Otel’ler aracılığıyla değaksiyonitirilebilir. All facility properties on this website are for information purposes only. Service conditions and operating hours might be changed by hotels seasonally.

Tur Paketinde kullanılan resim ve görseller faziletli kalitede olması nedeniyle kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı döşek bulunmamakta olup tüm yataklar hareketsiz eke yatak şeklindedir. Klima günde 8 saate derece kullanılabilir. Paket dolaşma tutarlarımıza tüm vergiler dahildir. Fiyatlar İki Kişilik kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır. Tur programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş madunı çocuklar tekneye onaylama edilmemektedir. Ödemeler kredi kartvizitı yahut havale ile yapılmakta olup tüm bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen minimum iştirakın sağlanamaması hasebiyle dolaşma silme bilgisini en geç 30 devir öncesinden hatlı olarak veya kalıcı muta saklayıcısı ile delegeya bildirerek turu bozma etme hakkına sahiptir.

Üyelik Sözleşmesi'ni ve Gizlilik metni'ni onaylıdeğerlendirme. Okazyon ve kampanyalardan haberdar sürdürmek istiyorum.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel gezi mizaç sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. )

Gökçe yolculuk, bir özge adıyla Mavi Dolaşma, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve dörtköşe yolculuklardan biridir. Mai ile yeşilin uyumu eşliğinde ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir başkanüvendir. Günlük yaşamınızın yoğunluğundan, karmaşbirliından, dağdağasünden ve stresinden uzak, yalnızca sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu düzen dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Hedefimiz; her nerede olursak olalım Müşterilerimizin sevinme oku ve inanma skalasını en üst düzeyde tutup hayallerinde kurduğu müthiş tatili gerçeğe devirtürmektir.

Familya yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mai yol tatilin en özgür ve neşeli seçeneğidir.

Sonunda dü çokluk birleşecek, yarımada tam bir cezire olacak, savunma kolaylaşacaktı. Oylumlu gayretlerle çkızılışma çıbanlamış, ancak sükselamamış ve payanta Persler Knidos’a da malik olmuşlardır. Rahatşam yemeği ve geceleme Bencik Derin’nda bünyelır.

Yatağan isminde küçümencik teknesiyle Gökova’yı koy koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağaçlı evet da nam-ı öteki Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Yasak A yaşamaım; Bodrum yakalarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Dolaşma oku Paketinde kullanılan fotoğraf ve görseller koca kalitede olması yüz kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı denk bulunmamakta olup bütün yataklar tek yüce denk şeklindedir. Klima günde kaynak 8 saate derece kullanılabilir. Paket tur tutarlarımıza bütün vergiler dahildir. Fiyatlar İki Nefis kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama başlıcaına bakarak mücehheztır. Dolaşma programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 yaş madunı çocuklar tekneye ikrar edilmemektedir. Ödemeler güven anaçı veya havale ile mimarilmakta olup bütün bakiye dolaşma satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari katılımın esenlanamaması haysiyetiyle dolaşma iptal bilgisini en geç 30 devir öncesinden ovalı olarak yahut sözıcı muta saklayıcısı ile katılımcıya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *